Програма Весняного мандрівного табору
"Стежками князів Острозьких"
*Учасники, що приїздять 23 травня - забезпечуються місцем для ночівлі. А також на них чекає чудова екскурсія першим вищим навчальним закладом Східної Європи - Острозькою Академією та музеями Острога.
24 ТРАВНЯ
08:00 - збір на Центральній Площі Острога (просп. Незалежності 14);
08:30 - Шикування. Офіційне відкриття Третього весняного мандрівного табору “Стежками князів Острозьких”.
09:30 - Ми вирушаємо. І першою точкою на нашому маршруті буде с.Межиріч. Розпочнемо своє знайомство із Межирічем із оглядової екскурсії Свято-троїцьким чоловічим монастирем, звідти ми відправимось до гігантських розмірів Печі, яка використовувалася для обігріву сторожі та топлення смоли. Ідемо далі. Будучи в Межирічі ми не оминемо своєю увагою Заславську браму - оборонну споруду із укріплень колишнього міста.
Відвідавши Межиріч, ми вирушаємо далі. І наш маршрут веде нас до маленького села Лючин, де в око туристу перш за все впадає місцева церква Лючинська Покровська церква (1877р.) та старе кладовище, де ще можна побачити старі козацькі тесані хрести.
Ми покидаємо Лючин та прямуємо далі. Наступною нашою точкою буде село Новомалин. Новомалин відомий світові двома речами: своїм замком та всесвітньо відомим скульптором Томашом Сосновським. Новомалин, одне з небагатьох сіл Волині, яке колись мало Магдебурське право.
Фотографуємося серед руїн Новомалинського замку, обідаємо, відпочиваємо, відвідуємо Новомалинський краєзнавчий музей та вирушаємо далі - насолоджуватися неповторними краєвидами Національно природного парку “Дермансько-Острозький”. Де власне ми й проведемо наступних два дні.
А попереду на нас чекає с. Буща. Вперше Буща згадується у 1322 р. у грамоті князя Любарта Гедиміновича - коли князь дарує села соборній церкві Іоанна Богослова в Луцьку. А ще тут бере свій початок знаменитий Мізецький кряж. Фотографуємося, відпочиваємо, насолоджуємося.
А ми вирушаємо далі. За якихось 3 км від Бущі серед мальовничих лісів та поміж пагорбами в самому серці НПП “Дермансько-Острозький” знаходиться с. Батьківці, де ми й зупинимося на ночівлю та проведемо свій наступний день.
Приходимо на місце таборування - розкладаємо табір, готуємо вечерю, робимо ватру та вечеряємо.
Після вечері збираємося біля ватри, знайомимося, спілкуємося, співаємо.
Прийшов час відпочивати, адже завтра на нас чекає не менш цікавий та захоплюючий день.
Усім хороших снів!
25 ТРАВНЯ
09:00 - Вдосталь виспавшись ми прокидаємося.
І поки нам усім снилися чудові сни - вже годину, як не спав черговий рій, який прокинувся о 08:00 і приготував сніданок для усього табору, за що ми йому дуже вдячні. Маємо трішки часу для особистої гігієни та “руханки”. Сніданок.
І мабуть Ви думаєте, що сьогодні нам знову доведеться ходити. А от і ні, ходити ми не будемо, а от активностей ми трішки запланували - з них і розпочнемо. Потім створюємо фотозону та робимо фотографії своїх задоволених обличь. Слухаємо тисячі захоплюючих історій про подорожі, адже своїм досвідом автостопу з нами поділяться справжні мандрівники.
Дивимося на годинник, як думаєте для чого? Правильно, прийшов час обідати і заодно підходити ближче до нашої наступної теми - “Тайм-менеджменту”! А Ви вже навчилися “встигати все” ?
А пізніше, вирушаємо на невеличку прогулянку до села Ілляшівка, яке просто гріх оминути, адже у листопаді 1943 року тут відбулася подія міжнародного значення Перша конференція Поневолених народів на якій був присутній сам Роман Шухевич.
Повертаємося до нашого табору, трішечки відпочиваємо та готуємо дрова на ватру, адже перед нами остання таборова ніч.
І поки ми всі готуємо дрова, черговий рій готує для нас вечерю. Вечеряємо. беремо туристичні килимки та чашки для чаю і збираємося біля сцени, адже там на нас чекають неймовірні забави. Пізніше ми починаємо розпалювати ватру, адже нам є про що розповісти за цих два дні. А окрім того на нас чекають традиційні ритуали табору, приємний та смачний сюрприз від організаторів табору.
Наші учасники настільки талановиті, що готові нести за собою гітару та влаштувати для нас справжній вечір патріотичної пісні.
Даємо обіцянку, що наступного року приїдемо на табір та ідемо спати.
Усім хороших снів!
26 ТРАВНЯ
08:00 - Прокидаємося, робимо зарядку, снідаємо, збираємо речі, залишаємо після себе чистим місце таборуваня.
09:00 - Вихід із Батьківець.
По дорозі заходимо в Урочища “Зіньків Камінь” та “Турова могила”, де дізнаємося всі таємничі легенди - потім смакуємо цілющою джерельною водою в урочищі “Ринва” та вирушаємо до кінцевої та визначної точки нашого маршруту урочища “Гурби”.
Відвідуємо Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир, а потім йдемо в глибоке підпілля - знайшовши добре замасковану криївку.
14:00 - Шикування. Офіційне закриття весняного мандрівного табору “Стежками князів Острозьких”.
15:00 - виїзд додому;
16:00 - прибуття в Острог.
Сльози на обличчі при прощанні із друзями, очікування наступного табору, запрошення на свої заходи, фото у соціальних мережах та ваші відгуки.
П.С. А ми пам’ятаємо про Вашу обіцянку приїхати наступного року.
@Щиро Ваші організатори Весняного мандрівного табору “Стежками князів Острозьких”.
*Учасники, які їхатимуть додому 27 травня забезпечуються вечерею/сніданком/обідом та місцем для ночівлі.